Bezpieczny sex

Wypluć czy połknąć - co się stanie, jeśli połkniesz nasienie?

Jeśli chodzi o dawanie partnerowi blowjob, prawdopodobnie masz swoje własne preferencje dotyczące tego, co robisz, gdy wytryskują. Dla niektórych pomysł połykania nasienia może być całkowicie odrzucający, dla innych może być przyjemne uczucie połykania. Ale co właściwie dzieje się, gdy połykasz nasienie? Jeśli jesteś nowicjuszem w połykaniu i chcesz spróbować połknąć ejakulat, mamy informacje, których możesz potrzebować, aby zacząć.

Co to znaczy pluć lub połykać?

Zacznijmy od podstaw, co ludzie mają na myśli, kiedy mówią "pluć lub połykać"? Wspominaliśmy już o tym, jednak prawdopodobnie chodzi im o to, co robisz z nasieniem partnera, gdy osiągnie on orgazm podczas seksu oralnego. Dla niektórych pomysł połykania nasienia jest wielkim "nie idź" i mogą oni preferować plucie w chusteczkę lub do toalety. Niektórzy mogą nawet nie myśleć o tym, że mają wytrysk w ustach i mogą chcieć zakończyć blowjob stymulując swojego partnera rękami w trakcie orgazmu. Dla innych połykanie może przychodzić im naturalnie, mogą cieszyć się tym doświadczeniem i intymnością, jaką zapewnia ono ich partnerowi.

Czy lepiej pluć czy połykać?

Ponownie, to naprawdę sprowadza się do preferencji i dotyczy to zarówno ciebie, jak i twojego partnera. Jeśli naprawdę nie podoba Ci się pomysł posiadania nasienia w ustach, to prawdopodobnie będziesz chciała uniknąć orgazmu w ustach swojego partnera w ogóle. Dla niektórych połykanie nasienia partnera jest naprawdę podniecające, więc może to być idealny sposób na zakończenie sprawy. Zawsze warto omówić to ze swoim partnerem, jakie są ich preferencje. Jeśli kochają pomysł posiadania cię połknąć swoje nasienie po niesamowitym blowjob następnie może to być świetny sposób, aby budować intymność i poprawić doświadczenie dla nich.

Seks oralny - połknąć czy wypluć

Czy połykanie nasienia jest bezpieczne?

Tak jak w przypadku wszystkich rzeczy związanych z seksem, choroby przenoszone drogą płciową (STI) powinny być zawsze brane pod uwagę. Jeśli twój partner ma STI, o którym nie wiesz, dając mu seks oralny i połykając jego nasienie, zwiększasz swoje szanse na złapanie tego STI. Z tego powodu zawsze lepiej jest wykonać pełne badanie zdrowia seksualnego przed podjęciem aktywności seksualnej z nowym partnerem (on również powinien je wykonać). Jeśli masz wątpliwości, powinieneś zawsze zakładać prezerwatywę, aby chronić siebie i swojego partnera. Co najważniejsze, jeśli oboje jesteście wolni od STI, połykanie nasienia jest bezpieczne. Nasienie składa się głównie ze spermy i innych naturalnych związków, które są w dużej mierze nieszkodliwe po połknięciu. W bardzo rzadkich okolicznościach, niektórzy ludzie mogą odkryć, że są uczuleni na nasienie. Jest to znane również jako nadwrażliwość na ludzkie osocze nasienne (HSP).

Czy można zajść w ciążę po połknięciu spermy?

Nie, nie można zajść w ciążę poprzez podanie doustne lub połknięcie nasienia. Kiedy połykasz nasienie, ejakulat Twojego partnera trafia do Twojego układu pokarmowego, który jest zupełnie inny niż Twoje narządy rozrodcze. Nadal jednak musisz być ostrożna z nasieniem, ponieważ istnieje niewielka szansa zajścia w ciążę, jeśli przeniesiesz spermę z ust do pochwy. Aby się o to nie martwić, po prostu unikaj kontaktu z nasieniem, a następnie dotykaj się. Możesz nawet chcieć umyć ręce po tym, jak dasz im trochę niesamowitego oral.

Jak połknąć nasienie

Nie ma żadnej sztuczki, jeśli chodzi o połykanie ejakulatu, po prostu połykasz nasienie swojego partnera, tak jak wszystko inne. Istnieje jednak kilka wskazówek, które sprawią, że wszystko pójdzie o wiele bardziej gładko. Jeśli zauważysz, że twój partner dochodzi bardzo często podczas orgazmu, możesz chcieć połykać jego nasienie etapami. Może się okazać, że wytrysk jest dość twardy, jeśli tak się stanie, gdy główka prącia znajdzie się z tyłu twojego gardła, może się okazać, że uczucie nasienia uderzającego w tył twojego gardła powoduje odruch wymiotny. Świetnym sposobem na obejście tego problemu jest poinformowanie cię, kiedy dojdzie. Powinno to dać ci czas na umieszczenie penisa z boku twoich ust. Dla niektórych, nie ma nic lepszego niż uczucie połykania nasienia partnera, ale może to być smak ich nasienia, który jest trochę odstraszający. Jeśli tak jest w tym przypadku, smakowe lubrykanty mogą naprawdę pomóc. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz