Bezpieczny sex

Top 5 zasad dla przyjaciół z korzyściami

Dla niektórych idea seksu bez zobowiązań lub relacji typu "przyjaciele z korzyściami" jest nieosiągalnym marzeniem. Co może być lepszego niż wszystkie emocje i zabawa z seksem bez konieczności martwienia się o zaangażowanie? Ale to nie wszystko zabawa i gry. Jest kilka rzeczy, które możesz chcieć rozważyć, jeśli chodzi o zabawę bez zobowiązań. Musisz pomyśleć o tym, aby zadbać o siebie, musisz upewnić się, że nie będziesz zbyt natarczywa lub zbyt zależna od swojego partnera i, co najważniejsze, musisz pomyśleć o tym, aby wszystko było bezpieczne. Zanim jednak zagłębimy się w nasze 5 najlepszych zasad dla relacji friends with benefits (FWB), załatwmy formalności.

W przypadku, gdy są tam jakieś początkujące osoby uprawiające przygodny seks, oto podstawowe zasady bez zobowiązań:

Czym jest przygodny seks?

Więc, co mamy na myśli, kiedy mówimy o przypadkowym seksie lub relacji friends with benefits? Cóż, jest to dość proste. Przyjaciele z korzyściami są najczęściej uważane za seks z przyjacielem, gdzie romantyczna strona rzeczy jest nieobecna. Pomysł tutaj jest to, że związek jest tylko seks bez zamiaru emocjonalnego przywiązania lub zaangażowania.

Jak zostać przyjacielem z korzyściami

Inicjowanie przypadkowego seksu z przyjacielem może być bardzo trudne, na pewno nie radzimy podchodzić do swojego najlepszego przyjaciela i prosić go o seks na przykład. Niestety, nie ma łatwej odpowiedzi, jeśli chodzi o "jak" seksu bez zobowiązań. Nasza rada brzmi: graj bezpiecznie, zobacz, czy rzeczy organicznie rozwijają się z przyjacielem lub znajomym i idź stamtąd.

5 zasad dla przyjaciół z korzyścią

Prawo, podstawy pokryte, teraz trzeba rozważyć zasady podstawowe. Rozpoczęcie związku bez zobowiązań bez wcześniejszego zastanowienia się nad naszymi zasadami doprowadzi tylko do kłopotów później w dół linii. Aby uniknąć zdenerwowania i upewnić się, że ty i twój potencjalny towarzysz zabawy jesteście na tej samej stronie, oto nasza wyliczanka 5 najlepszych zasad, które musicie wspólnie rozważyć przed i w trakcie waszego związku FWB:

- Bądź uczciwy

- Upewnij się, że to zabawa

- Utrzymuj się zadbany

- Nie stań się clingy

- Pozostań bezpieczny

Friends with benefits

5. Bądź szczery

Jeśli chodzi o seks bez zobowiązań, ważne jest, aby być szczerym. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest zaangażowanie się z kimś na zasadzie tylko seksu bez otwartej dyskusji na temat podstawowych zasad. Czy możecie spotykać się z innymi ludźmi podczas trwania związku? Czy jest coś, co nie wchodzi w grę, np. anal lub przytulanie po samym seksie? Istnieje mnóstwo rzeczy, które mogą chcesz dostać się w otwartym przed gry, aby uniknąć zamieszania lub rannych uczuć.

4. Upewnij się, że to zabawa

Upewnij się, że dobrze się bawisz. Przyjaciele z umową o świadczeniach ma być o wielkim seksie z przyjacielem, któremu ufasz, bez żadnych komplikacji w związku, które zwykle dostać. Oznacza to, że umowa powinna polegać na dobrej zabawie. Jak tylko zaczniesz mieć nieporozumienia ze swoim partnerem seksualnym, lub zaczniesz brać swoje problemy na siebie, umowa może osiągnąć swój naturalny wniosek.

3. Zadbaj o siebie

To powinno pójść samo przez się, ale tylko dlatego, że jesteś w swobodnym, bez zobowiązań związku nie oznacza, że masz wymówkę, aby nie trzymać się ładnie zadbane. Jest czas i miejsce na to, aby trochę odpuścić, a to z pewnością nie jest jeden z nich. W waszym układzie "friends with benefits" chodzi przede wszystkim o seks, co oznacza, że tym bardziej powinnaś się postarać, aby utrzymać się w ryzach i uszczęśliwić swojego partnera. Chcesz poznać kilka najlepszych wskazówek na temat utrzymania klasy w dziale pielęgnacji? Head over i sprawdź nasz przewodnik manscaping dla niego, lub nasz ostateczny przewodnik na stylizacji włosów łonowych dla niej.

2. Nie spinaj się

Ten jest ważny. Cały punkt z nie-strings, dorywczo seks aranżacji jest nie-strings, dorywczo część. Komunikacja musi być bardzo swobodna i wolna od oczekiwań. Jak tylko ty lub twój partner zaczniecie naciskać na siebie nawzajem, element swobodnej zabawy zacznie zanikać w tle.

1. Zachowaj bezpieczeństwo

Na koniec, jeśli rozważasz związek bez zobowiązań, utrzymanie bezpiecznego seksu powinno być Twoim priorytetem. Jeśli jest jedna rzecz, która jest gwarantowana, aby ssać zabawy z porozumienia bez sznurków, to jest to STI rearing jej brzydką głowę. Porozmawiajcie o bezpieczeństwie na jak najwcześniejszym etapie związku, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Całkowicie akceptowalne jest poproszenie partnera o wykonanie badań przesiewowych w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową, jeśli czujesz, że tego potrzebujesz. Po badaniach, w drodze do domu, zanim rozpoczniecie zabawę bez zobowiązań, weźcie paczkę prezerwatyw. Dlaczego nie wypróbować prezerwatyw Durex Extra Safe? Prezerwatywy Durex Extra Safe są nieco grubsze i dodatkowo nawilżane, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałym seksem i spokojem ducha. Jak zmienić przygodny seks w związek Choć nasze intencje są jak najbardziej słuszne, często sprawy nie idą tak gładko, jak planowaliśmy. Seks jest intymnym aktem, który często może powodować uczucia naturalnie powstające między dwojgiem ludzi. Krótko mówiąc, nie bądź zaskoczony, jeśli jedno lub oboje z Was zacznie rozwijać pewne przywiązanie. Jeśli gwiazdy się wyrównały i okaże się, że oboje macie uczucia, wtedy przekształcenie waszego przygodnego seksu w związek prawdopodobnie już będzie w toku. Jeśli nie jesteś pewien, jak czuje się Twój partner, może to być czas, aby usiąść i porozmawiać z nimi, aby zobaczyć, jak się czują. Pamiętaj, że szczerość jest najlepszą polityką, jeśli chodzi o przygodny seks. Bądź otwarty ze swoim partnerem, a sprawy potoczą się o wiele bardziej gładko. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz