Bezpieczny sex

Przewodnik zakupu pierścienia na kutasa Durex

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z cock rings, mógłbyś pomylić się myśląc, że są one przygodnym odpustem bardziej związanym z bondage niż przeciętnym, codziennym seksem. Ale nie daj się zwieść - zdecydowanie nie musisz być kinky, aby ich używać.

Pierścienie na kutasa, znane również jako pierścienie na penisa, występują w wielu kształtach i formach. Pierścienie na kutasa mogą różnić się kształtem i stylem, ale w istocie są pierścieniem z materiału, który siedzi wokół podstawy penisa, aby wzmocnić zarówno masturbację, jak i seks. Są one, częściej niż nie, wykonane z rozciągliwego materiału, aby umożliwić łatwe zastosowanie. Większość pierścieni na kutasa jest również w pełni kompatybilna z prezerwatywami i lubrykantami, co czyni je bardzo uniwersalną zabawką seksualną - upewnij się tylko, że przeczytasz instrukcję przed użyciem!

Do czego służą pierścienie na koguta?

Pierścienie na kutasa są używane przez mężczyzn głównie w celu poprawy ich doznań seksualnych. Użycie pierścienia na kutasa może pozwolić użytkownikowi na wzmocnienie erekcji. Dobry cock ring zastosowany prawidłowo sprawia, że penis staje się twardszy, wydaje się większy i pomaga sprawić, że erekcja trwa dłużej. Niektóre pierścienie wibrują, co oznacza, że mają dodatkową korzyść dla partnerki podczas seksu penetracyjnego.

Jak działają pierścienie na koguty?

Pierścienie na kutasa są zaprojektowane tak, aby okrążać penisa, zazwyczaj u podstawy trzonu, jąder lub obu. W skrócie, cock rings są zaprojektowane tak, aby ograniczyć przepływ krwi z penisa tylko na tyle, aby utrzymać go twardszym niż normalnie. W żaden sposób cock ring nie odcina krążenia, raczej po prostu spowalnia je, pomagając Ci uzyskać twardszą erekcję, która trwa dłużej.

Cock ring korzyści dla niego

Cock ringi są przeznaczone dla mężczyzn, z wyraźnym zamiarem poprawy doznań seksualnych podczas masturbacji i seksu penetracyjnego. Cock ring korzyści dla mężczyzn mogą obejmować następujące elementy:

- Sprawiają, że wzwiedziony penis wygląda na większy

- Sprawiają, że erekcja jest twardsza i bardziej pełna

- Mogą sprawić, że erekcja trwa dłużej

- Mogą zintensyfikować przyjemność seksualną zarówno podczas masturbacji, jak i seksu

Cock ring korzyści dla niej

Chociaż nie są przeznaczone do noszenia przez kobietę, korzystanie z pierścienia koguta podczas seksu z partnerem może mieć wiele korzyści, zwłaszcza jeśli wybrany pierścień koguta jest wibrującym pierścieniem koguta. Cock ring korzyści dla niej może zawierać:

- Zwiększoną stymulację, jeśli pierścień koguta jest wibrującym pierścieniem koguta

- Dłużej trwający seks penetracyjny

Jak założyć pierścień koguta

Co sprawia, że pierścienie koguta są tak wspaniałe, to fakt, że są one małą, dyskretną zabawką seksualną, którą łatwo zastosować. Po zapoznaniu się z instrukcją na opakowaniu pierścienia, wykonaj nasze proste kroki, aby używanie pierścienia było tak łatwe, jak to tylko możliwe: Wyjmij cock ring z opakowania i upewnij się, że masz pod ręką wszelkie dodatkowe produkty, których chcesz użyć (np. lubrykant). weź penisa w jedną rękę, naciągnij cock ring na siebie i umieść go u podstawy. Upewnij się, że jest Ci wygodnie. Upewnij się, że cock ring nie uciska - powinien przylegać ściśle, ale nie odcinać całkowicie przepływu krwi. Jeśli zdecydowałeś się na wibrujący pierścień, nie włączaj wibracji, dopóki pierścień nie znajdzie się na swoim miejscu. To powinno sprawić, że całe doświadczenie będzie przebiegać płynniej i nie będziesz marnować baterii podczas aplikacji.

Pierścienie na kutasa i prezerwatywy

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz nosić jednocześnie pierścień na kutasa i prezerwatywę, to odpowiedź brzmi: tak - upewnij się tylko, że wcześniej przeczytałeś instrukcję na opakowaniu! Aby używać pierścienia na kutasa z prezerwatywą, po prostu nałóż prezerwatywę tak jak zwykle, a następnie załóż pierścień na kutasa, wykonując powyższe kroki. Twój pierścień na kutasa powinien być nałożony na prezerwatywę, a nie odwrotnie.

Jak długo można nosić pierścień na kutasa?

Pierścienie mogą być noszone do 30 minut jednorazowo, nie dłużej, a pomiędzy kolejnymi użyciami należy odczekać co najmniej 60 minut. Długotrwałe stosowanie cock ringów może spowodować uszkodzenie penisa, jednak nie pozwól, aby to Cię zniechęciło. Jeśli doświadczysz bólu lub dyskomfortu podczas normalnego użytkowania cock ring, po prostu usuń cock ring i daj swojemu penisowi odpocząć od stymulacji. Jeśli doświadczasz długotrwałego dyskomfortu, zasięgnij porady lekarza rodzinnego lub lokalnej kliniki zdrowia seksualnego.

Cock Ring

Jaki pierścień na koguta powinienem kupić?

Pierścienie na penisa są dostępne w wielu kształtach i grubościach, więc baw się dobrze, badając, co sprawia Ci przyjemność. Zapoznaj się z naszą poniższą ofertą najlepszych pierścieni na kutasa Durex dostępnych na rynku:

Durex Pleasure Cock Ring

Pierścień na kutasa Durex Pleasure Cock Ring został zaprojektowany tak, abyś był twardszy przez dłuższy czas, nie rezygnując z komfortu. Sam pierścień jest wykonany z miękkiego, rozciągliwego materiału i jest łatwy do zastosowania z prezerwatywą lub bez niej. Każdy pierścień Durex Pleasure Cock Ring może być użyty do 6 razy, zanim będzie musiał zostać wyrzucony, pamiętaj tylko, aby umyć pierścień między sesjami.

Durex Intense Vibrations Cock Ring

Kiedy używasz wibrującego pierścienia na kutasa z kobietą, im głębiej pchasz, tym więcej wibracji poczuje ona na swojej łechtaczce - to sytuacja, w której obie strony wygrywają. Dlaczego nie odkryć świata wibracji z naszym pierścieniem na kutasa Intense Vibrations? Połączenie pierścienia na kutasa z małym, dyskretnym wibratorem sprawi, że oboje będziecie w stanie orgazmicznej błogości.

Durex Play Little Devil Vibrating Cock Ring

Odkryj orgazmiczny świat nowych doznań dzięki pierścieniowi wibrującemu Durex Play Little Devil Vibrating Cock Ring. Ten kolorowy, mały gadżet zawiera pierścień na kutasa, który sprawi, że on będzie twardszy na dłużej, a zestaw wibrujących "rogów" będzie stymulował jej łechtaczkę. Kup jeden z nich i powitaj w zupełnie nowym świecie doznań. 

Dlaczego pierścienie na kutasa są takie wspaniałe?

Załóż jeden i przekonaj się sam! Może się okazać, że już sam akt zakładania obcego obiektu na penisa jest podniecający. Próbowanie nowych rzeczy jest również dobrym sposobem na budowanie intymności z partnerką, dając wam obojgu możliwość wspólnego odkrywania nowych doznań. Pierścienie na kutasa zostały zaprojektowane tak, aby pomóc ci utrzymać twardość na dłużej i czasami mogą sprawić, że będziesz wyglądał na większego. Są małe, dyskretne i nie narzucają się, jak niektóre inne zabawki seksualne. Czego tu nie kochać?! 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz