Bezpieczny sex

Przewodnik po analingusie: Wszystko, co musisz wiedzieć o Rimming

Co to jest analingus

Nie popełnij błędu, analingus (inaczej znany jako rimming) jest nadal bardzo dużym tabu. Chociaż może nie być na pierwszym miejscu na twojej liście rzeczy do zrobienia, jeśli chodzi o twój nocny repertuar, może to być naprawdę zabawne i bezpieczne zajęcie, które możesz włączyć do gry wstępnej. Więc, czym dokładnie jest rimming? Jak możesz uzyskać z niego najwięcej korzyści? I, czy analingus jest bezpieczniejszy czy mniej bezpieczny niż inne formy seksu oralnego? Mamy wszystkie twoje pytania w naszym kompletnym przewodniku po analu:

Co to jest analingus?

Zacznijmy prosto, czym dokładnie jest analingus? Analingus, lub rimming, jest aktem stymulowania odbytu partnera za pomocą ust lub języka. Odbyt ma całkiem sporo zakończeń nerwowych, co oznacza, że kiedy jest stymulowany przez coś gładkiego i dotykowego, takiego jak język lub usta partnera, może wywołać dość intensywne uczucie. W przeciwieństwie do zwykłego seksu oralnego, w rim job chodzi raczej o dodanie dodatkowych poziomów przyjemności do doświadczenia seksualnego, w przeciwieństwie do prób bezpośredniego osiągnięcia orgazmu. Może się okazać, że uda ci się doprowadzić partnera do orgazmu zwykłym oralnym, ale analingus to zupełnie inna gra. Zamiast tego spróbuj pomyśleć o rimmingu jako o kolejnym elemencie gry wstępnej. Podczas gdy dajesz swojemu partnerowi trochę niesamowitego analu, spróbuj użyć swojej wolnej ręki do stymulacji jego genitaliów. To powinno naprawdę podnieść poziom ich doznań.

Jakie są wrażenia z rimmingu?

W odbycie znajduje się cała masa zakończeń nerwowych. Najlepszym sposobem na opisanie uczucia otrzymywania rimmingu analnego byłoby to, że jest ono podobne do bycia stymulowanym w jakiejkolwiek innej strefie erogennej. Możesz jednak uznać analingus za wyjątkowo przyjemny, ze względu na tabuizację tego aktu.

Wrażenia z rimmingu

Jak smakuje rimming?

Nie obawiaj się, dawanie partnerowi miłosnego analu nie będzie smakowało tak, jak byś tego oczekiwał. Można by wybaczyć, że pomyślisz, iż może to być nieprzyjemne na podstawie tego, do czego anus jest używany na co dzień, ale tak po prostu nie jest. Pod warunkiem, że twój partner dobrze umyje ten obszar zanim zaczniesz, tak naprawdę poznasz tylko smak skóry partnera. Powiedziawszy to, jeśli naprawdę chcesz spróbować rimmingu analnego, ale martwisz się o smak, którego możesz doświadczyć, lub twój partner chce spróbować dać ci trochę analingu, a ty czujesz się trochę niepewnie, świetnym obejściem jest wypróbowanie aromatyzowanego lubrykantu z twoim rimmingiem.

Dlaczego nie wypróbować naszego lubrykantu o smaku wiśniowym?

Zanim przejdziesz do rzeczy, po prostu nałóż odrobinę naszego bezcukrowego lubrykantu o smaku wiśniowym na odbyt partnera, aby rozwiać wszelkie obawy. Zamiast smaku przypominającego skórę, wejdziesz w błogi świat wiśni, kiedy będziesz rozkoszować się swoją drugą osobą. Nasze aromatyzowane lubrykanty są również kompatybilne z seksem analnym. Oznacza to, że jeśli planujesz całą noc analnej rozkoszy i chcesz włączyć zarówno rimming, jak i penetrację analną, to naprawdę jest to przypadek, w którym jeden lubrykant pasuje do wszystkiego!

Jak bezpieczny jest rimming?

Niestety, odsunięcie się od obszaru genitalnego nie gwarantuje ci większego bezpieczeństwa z perspektywy STI. Możesz złapać kilka STI od analu, tak samo jak od zwykłego oralu. Jeśli masz obawy dotyczące bezpieczeństwa, istnieje wiele produktów przeznaczonych do stosowania podczas oralnego stosunku waginalnego lub analnego, aby chronić ciebie i twojego partnera. Produkty te zazwyczaj składają się z bariery lub "zapory", aby zapobiec bezpośredniemu kontaktowi. Jak wykonywać analingus Dawanie partnerowi pracy rim nie różni się od dawania im regularnego seksu oralnego. Z punktu widzenia higieny, zacznij od poproszenia ich o wyczyszczenie całego obszaru na dole. Mając to na uwadze, niektóre z twoich zwykłych pozycji do seksu oralnego mogą nie zadziałać lub mogą wymagać niewielkiej adaptacji. Nasze najlepsze pozycje do seksu analnego obejmują następujące pozycje:

Doggy - Idealna pozycja do analu, po prostu każ swojemu partnerowi wejść na ręce i kolana, a ty możesz usiąść wygodnie za nimi

Missionary - Ta pozycja będzie wymagała niewielkiej adaptacji do analu. Z pozycji misjonarskiej po prostu poproś partnera, aby podniósł nogi do klatki piersiowej z ugiętymi kolanami. Podobnie jak powyżej, poproś partnera o uniesienie nóg do klatki piersiowej, co umożliwi Ci dostęp do jego odbytu

Pozycja leżąca - To świetna pozycja dla początkujących.  Wspaniałą rzeczą związaną z wprowadzeniem rimmingu do równania jest to, że może on być świetnym prekursorem seksu analnego. Nie tylko pozwoli to twojemu partnerowi poczuć się bardziej komfortowo z grą analną, ale może nawet wzbudzić jego zainteresowanie penetracją analną, gdy zda sobie sprawę, jak wspaniale może czuć się odrobina analnej akcji językowej. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz