Bezpieczny sex

Najlepsze pozycje seksualne dla osób nieśmiałych

Podczas gdy niektórzy mogą myśleć, że kluczem do wspaniałego seksu są skomplikowane pozycje przypominające precle, niektórzy mniej pewni siebie ludzie mają tendencję do unikania śmiałych ruchów w sypialni. Ostatecznie seks jest o miłości i intymności, więc podczas gdy pozycje seksualne są częścią zabawy, prawdziwą nagrodą jest możliwość bycia wygodnym i w pełni połączonym ze swoim partnerem. Jeśli chodzi o urozmaicenie w sypialni; jeśli masz tendencję do bycia trochę nieśmiałą między arkuszami, oto 5 kreatywnych pozycji seksualnych, które są idealne dla Ciebie.

Comfy Missionary

Jeśli czujesz się trochę nieśmiały i nie chcesz, aby cała uwaga skupiła się na tobie, ale nadal chcesz osiągnąć optymalną przyjemność, to ta klasyczna pozycja seksualna jest właśnie dla ciebie. Ta pozycja pozwala Tobie i Twojemu partnerowi na objęcie się nawzajem bez całego tego kłopotu. Kobieta powinna położyć się na plecach, a mężczyzna wspiąć się na nią. Poruszając się we własnym tempie, oboje możecie stworzyć idealne, podniecające doznania, zwłaszcza jeśli użyjecie dodatkowej pomocy w postaci naszego żelu intymnego Naturals. Aby uzyskać jeszcze silniejsze doznania, zmieńcie z partnerką kąt nachylenia nóg, jednocześnie utrzymując głębokie połączenie, patrząc sobie w oczy.

Side-by-Side

Stwórz więcej intymności ze swoim partnerem w tej przytulnej pozycji. Połóżcie się oboje na bokach, twarzą w tym samym kierunku. Podnieście lekko kolana do góry, a partner wsunie się za wami i wejdzie w was od tyłu. Dla zwiększenia doznań wypróbuj Durex Intense Orgasmic Gel i cieszcie się kontaktem skóra do skóry i zwiększoną stymulacją, której oboje będziecie pragnąć.

Odwrócona łyżeczka

Doświadcz dodatkowych korzyści płynących ze spoglądania w oczy partnera i połączenia całego ciała, którego pragniesz. Podobnie jak w przypadku "Side by Side", kobieta powinna położyć się na boku z ugiętymi kolanami i zgiętymi w stronę klatki piersiowej. Następnie mężczyzna może położyć się na boku za nią, ale w pozycji, w której jego stopy znajdują się teraz za jej głową. To pozwala wam obojgu spróbować czegoś trochę innego bez popadania w skrajności. Możecie nadal widzieć swoje twarze i cieszyć się chwilą.

Face Off

Dla intymnej, długiej sesji, każ kobiecie usiąść na stabilnym krześle lub brzegu łóżka. Aby rozpocząć, niech ona wspiąć się na szczycie mężczyzny twarzą w jego kierunku, i niech jej ręce i nogi owinąć wokół jego talii. Po osiodłaniu, powinna opuścić się na mężczyznę i poruszać się w górę i w dół, naciskając jego boki nogami lub kolanami. Ta pozycja seksualna jest idealna dla tych, którzy są nieśmiali, ale chcą się zabawić bez skomplikowanych ruchów. Jeśli zaczniesz czuć się nieco pewniej, możesz użyć bezczelnego aromatyzowanego lubrykantu i cieszyć się przerwami w grze seksu oralnego.

Odwrócona kowbojka

Bycie na górze może sprawić, że osoba będąca na górze poczuje się trochę niepewnie, jednak ta pozycja daje Tobie i Twojemu partnerowi to, co najlepsze z obu światów. Pozwala kobiecie przejąć inicjatywę, jednocześnie dając kontrolę temu, kto znajduje się pod spodem. Kobieta dosiada mężczyznę odwrócona do niego tyłem. Gdy mężczyzna wchodzi w nią, powinien poruszać swoim ciałem w swoim własnym tempie i stworzyć intensywnie zmysłowe doświadczenie, którym oboje będziecie się cieszyć.

Te pozycje seksualne z pewnością sprawią, że najbardziej owcze osoby poczują się super pewnie! W krótkim czasie, będziesz chciał spróbować nowych rzeczy w sypialni i może nawet chcesz wprowadzić sex zabawki. Możesz być pewien wygodnego i przyjemnego doświadczenia zarówno dla Ciebie, jak i Twojego kochanka - bez względu na to, jak bardzo jesteś nieśmiały.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz