Bezpieczny sex

Jak zachować seksowność w związku

Podniecenie związane z poznawaniem nowego partnera jest zawsze połączone z natychmiastowym przyciąganiem fizycznym, które masz dla siebie nawzajem. Jednak, gdy już staniesz się znajomy i wygodny w swoim związku, to naturalne, że rzeczy się ochłodzą. Kiedy ta początkowa iskra zniknęła, łatwo jest, aby twoje życie seksualne podążyło za nią. Używając trochę wyobraźni, i być może few ribbed condoms, utrzymywać rzeczy świeży w sypialni no musi być trudny dla oba ty. Tutaj są niektóre kluczowe kawałki związek rada utrzymywać płomień pragnienie płonący jaskrawo. Wybiera datę noc By utrzymywać rzeczy świeży i ekscytujący, bierze je w zmianę wybierać jeden noc tydzień być właśnie dla dwa ty - data noc. Wybierzcie wieczór, który pasuje do waszych harmonogramów i trzymajcie się go, bez względu na to, co jeszcze dzieje się w waszym życiu. Umówienie się na randkę sprawi, że spędzanie czasu razem i cieszenie się życiem seksualnym stanie się waszym priorytetem. Nie musi to oznaczać wyjścia do drogiej restauracji ani nawet wychodzenia z domu...

Dlaczego nie zaplanować nocy w domu, nie podzielić się butelką wina i nie poeksperymentować z nową seks-zabawką? To zabawny i łatwy sposób na przywrócenie iskry w związku! Jeśli jesteś nowy w idei przynoszenia zabawek do sypialni, zamiast się bawić, możesz spojrzeć na wybór dostępnych wibratorów i otworzyć się na to, które z nich chcielibyście razem odkrywać. Słuchajcie się Dobra komunikacja jest niezbędna w każdym zdrowym związku. Kiedy spotykasz kogoś po raz pierwszy, jest mnóstwo rozmów o wszystkim i o niczym, od rodziny i przyjaciół po wspólne zainteresowania i fantazje. To naturalne, że z czasem, gdy jesteś w związku, zwracasz mniejszą uwagę na codzienne rozmowy. Interesuj się tym, co twój partner ma do powiedzenia i spędzaj czas nadrabiając zaległości każdego wieczoru! Bycie bardziej zestrojonym ze sobą w codziennych sprawach będzie oznaczało, że z większym prawdopodobieństwem poczujesz się komfortowo otwierając się na bardziej ryzykowne tematy, takie jak twoje seksualne pragnienia... Spędzaj czas osobno Nieobecność sprawia, że serce staje się bledsze i jest to dobra zasada, o której należy pamiętać, zwłaszcza jeśli mieszkacie razem.

Spędzanie całego dnia, każdego dnia razem, czy to ze wspólnymi przyjaciółmi czy samotnie, znacznie zwiększy szanse na to, że staniecie się zbyt wygodni. Czasami dokonanie niewielkiej zmiany w życiu może sprawić ogromną różnicę, więc wstrząśnijcie sprawami i poświęćcie trochę czasu dla siebie lub zaplanujcie weekendowy wyjazd z własnymi przyjaciółmi. Będziesz mieć dużo więcej do rozmowy, gdy jesteś razem, a trochę dystansu może ponownie rozpalić tę początkową iskrę pasji, gdy ponownie się połączycie! Uczyń każdy dzień romantycznym Większość ludzi oczekuje romantycznych gestów w Walentynki, w dniu urodzin i w rocznice. Niezależnie od tego, czy jest to list miłosny wysłany pocztą, czy też ugotowanie im ich ulubionego posiłku, liczy się sama myśl. Sprawianie, by twój kochanek czuł się ważny i pożądany, to pewny sposób na zbieranie nagród później! Odśwież swoje życie seksualne Z biegiem czasu nasze gusta i fantazje seksualne ulegają zmianie i musisz poinformować o tym swojego partnera, aby pozostać usatysfakcjonowanym seksualnie. Powiedzenie partnerowi, że chciałabyś spróbować czegoś nowego, nie musi być robione w sposób nachalny. Istnieje tak wiele produktów, które mogą ożywić sposób, w jaki oboje bawicie się razem; aromatyzowane lubrykanty czy nawet pierścień na kutasa mogą wnieść do sypialni nowy element zabawy i przygody. Bycie otwartym i szczerym, w środowisku, w którym oboje czujecie się komfortowo, na temat tego, co lubicie, jest najlepszym sposobem na cieszenie się wspaniałym seksem i kochającym, długotrwałym związkiem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz