Bezpieczny sex

Informacje o seksie analnym: Plusy i minusy

Zastanawiasz się nad seksem analnym po raz pierwszy? Jest kilka rzeczy, o których musisz pomyśleć zanim się na niego zdecydujesz. Seks analny może być wspaniałym dreszczykiem emocji i świetnym sposobem na urozmaicenie sytuacji w sypialni, jednak nie jest to tak proste jak po prostu podjęcie decyzji o spróbowaniu. Seks analny może otworzyć nowe sfery przyjemności, ale jeśli jesteś nowicjuszem, cała sprawa może być dość przerażająca. Ale nie obawiaj się, jesteśmy tu, aby ci pomóc. Potraktuj to jako przewodnik początkującego seksu analnego, w którym przedstawiamy kilka wspaniałych wskazówek dotyczących seksu analnego.

Jakie są odczucia podczas seksu analnego?

Zacznijmy od podstaw. Jest to pytanie, które prawdopodobnie obraca się w kółko w twoim umyśle, jeśli planujesz uprawiać seks analny po raz pierwszy - zwłaszcza jeśli jesteś tym, który będzie otrzymywał seks analny - co właściwie czuje seks analny? Cóż, nie ma prostej, bezpośredniej odpowiedzi na to pytanie. Naszym zdaniem wszystko zależy od przygotowania. Jeśli coś pójdzie nie tak, seks analny może być bolesny, jeśli pójdzie dobrze, może się okazać, że nie będziesz mógł się nasycić. Ważne jest, aby zauważyć, że celem seksu analnego jest zasadniczo przyjemność, ale nie jest to tak proste, jak w przypadku seksu pochwowego. Pochwy, w przeciwieństwie do odbytu, produkuje naturalny środek smarny, aby pomóc rzeczy działa gładko. Oznacza to, że pośpiech w seksie analnym nie jest wskazany. Możesz mieć na celu przyjemność, ale będzie prawdopodobnie skończyć się z dość dużo dyskomfortu, jeśli nie planują i smarować prawidłowo. Mając to na uwadze, twoim pierwszym celem podczas przygotowań do seksu analnego powinien być lubrykant. Po pierwsze i najważniejsze, ważne jest, aby sprawdzić, czy wybrany przez ciebie lubrykant jest przyjazny dla seksu analnego, więc upewnij się, że przeczytałeś w pełni instrukcje na opakowaniu przed użyciem. Jeśli chcesz zapoznać się z nowym lubrykantem analnym, nie szukaj dalej niż nasz Perfect Glide Silicone Based Gel Lube. Po nałożeniu lubrykantu powinnaś rozważyć "rozgrzanie się", co zapewni, że penis twojego partnera będzie wchodził w ciebie bardziej komfortowo. Poproś go, aby zaczął od palca na początku, aby upewnić się, że twój anus się rozluźni. Następnie możesz wprowadzić małą zabawkę seksualną, zanim przejdziesz do penetracji penisem. Gdy twój partner jest w, przekonasz się, że seks analny, choć inne uczucie niż seks pochwowy, może zapewnić Ci świat przyjemności i nowe doznania.

Korzyści z seksu analnego dla kobiet

Jedną z wielkich korzyści z seksu analnego jest to, że nie ma 0% szans na zajście w ciążę. Jeśli ty i twój partner jesteście trochę zaniepokojeni ciążą i chcecie mieć 100% gwarancji, że stosunek nie doprowadzi do porodu 9 miesięcy w dół linii, to anal jest drogą do zrobienia. Jak być może wiesz, nawet jeśli używasz męskiej prezerwatywy zgodnie z instrukcją na opakowaniu do seksu waginalnego, są one tylko 98% skuteczne w zapobieganiu ciąży. Z analnym, nie będziesz miał nic do obaw. Inną korzyścią z seksu analnego dla kobiet jest to, że otwierasz się na zupełnie nowy świat przyjemności. Seks analny może być bardzo ekscytujący i stymulujący, ale kiedy już przyzwyczaisz się do odczuć związanych z analem, nie musi on siedzieć w izolacji od innych form seksu. Podczas gdy twój partner penetruje cię analnie mają je eksperymentować z niektórych pochwy penetracji z zabawkami seksualnymi. W ten sposób masz zamiar być coraz dwa razy przyjemność zwykle byłoby!

Korzyści z seksu analnego

Korzyści z seksu analnego dla mężczyzn

Główną korzyścią z seksu analnego dla mężczyzn jest to, że może to spowodować potężny orgazm. Dzieje się tak, ponieważ seks analny może stymulować prostatę (znaną również jako "punkt P"), wywołując orgazm prostaty. Chociaż nie ma zbyt wielu dowodów na poparcie tej tezy, wielu mężczyzn twierdzi, że orgazmy osiągane dzięki analowi są znacznie silniejsze niż regularne orgazmy.

Długotrwałe skutki seksu analnego

Według plannedparenthood.org, wbrew powszechnemu przekonaniu, seks analny jest zdrowy i nie powoduje żadnych długoterminowych szkód. Idą dalej, aby stwierdzić jednak, że, podobnie jak w przypadku seksu pochwowego, istnieje niewielka szansa na wypadnięcie. Stwierdzają również, że jeśli odbiorca ma hemoroidy, seks analny może je pogorszyć lub zaostrzyć. Kolejną kwestią, jeśli chodzi o długoterminowe skutki seksu analnego, są choroby przenoszone drogą płciową. Jeśli masz jakiekolwiek obawy w tym dziale, to zawsze lepiej być bezpiecznym niż żałować, więc upewnij się, że używasz prezerwatywy. Jak mogę sprawić, żeby seks analny był przyjemniejszy? Jeśli chcesz czerpać więcej przyjemności z seksu analnego, możesz to zrobić na wiele sposobów. Po pierwsze, dlaczego nie spróbować włączyć trochę analu do swojego repertuaru gry wstępnej? Dodanie trochę rimmingu może przejść długą drogę, aby uczynić twoje doświadczenia analne nieco bardziej wyjątkowymi. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz