Bezpieczny sex

Co to jest Fellatio? Wprowadzenie do oralu dla niego

Fellatio i seks oralny dla początkujących

Seks oralny może wydawać się powszechny i stanowi normalną część gry wstępnej dla większości, ale dla tych, którzy nigdy wcześniej nie robili sobie loda, może to być dość zniechęcająca i onieśmielająca perspektywa. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii, to jesteśmy pewni, że masz mnóstwo pytań na temat oral dla niego. Chcesz dowiedzieć się więcej o fellatio lub potrzebujesz porady? Żadne pytanie nie jest głupie, jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Więc, czym dokładnie jest fellatio?

Skąd się wzięło i jak możesz stać się lepsza w dawaniu fellatio? Co to znaczy fellatio? Nawiązaliśmy już do tego, ale termin fellatio jest technicznym określeniem na blow jobs lub oral dla niego. Ważne jest jednak, aby zauważyć, że fellatio odnosi się konkretnie do oralnego dla niego i nie powinno być mylone z cunnilingus (seks oralny dla niej). Mówiąc wprost, fellatio oznacza akt stymulowania penisa mężczyzny swoimi ustami.

Skąd się wzięło fellatio?

To jest podchwytliwe. Chociaż w historii istnieją niepotwierdzone dowody na to, że fellatio było standardową praktyką seksualną, trudno jest dokładnie określić, skąd pochodzi ta czynność. Może być nawet tak, że za zamkniętymi drzwiami, fellatio zawsze było częścią seksu. Pewne jest jednak to, że akt fellatio nie jest ograniczony do jednej czy dwóch kultur lub cywilizacji; oral for him jest czymś, co wydaje się być powszechne na całym świecie. Zasadniczo, jeśli myślisz o spróbowaniu fellatio po raz pierwszy, możesz być pewien, że nie jesteś pierwszy i na pewno nie będziesz ostatnią osobą, która to zrobi!

Tajniki seksu oralnego

Jak wykonać fellatio

Chcesz spróbować fellatio, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznijmy od podstaw. Zanim zdecydujesz się spróbować dać swojemu partnerowi seks oralny, upewnij się, że czujesz się całkowicie komfortowo próbując tego. Nie ma nic złego w byciu zdenerwowanym, ale jeśli czujesz, że nie jesteś na pokładzie z ideą dawania fellatio, to nie rób tego! Kolejną naprawdę ważną kwestią przy fellatio jest bezpieczeństwo. Jasne, nie zajdziesz w ciążę od fellatio z partnerem, ale choroby przenoszone drogą płciową są nadal bardzo realnym problemem. Upewnij się, że oboje zostaliście przebadani i macie czyste konto zdrowia. Pamiętaj, że w razie wątpliwości zawsze używaj prezerwatywy. W porządku, jesteś gotowy, aby spróbować dać partnerowi oral i sprawdziłeś, że to wszystko jest bezpieczne, wszystko co pozostało to zabrać się za sam akt. Jeśli jesteś kompletnym nowicjuszem w fellatio, to właśnie tu może leżeć twój niepokój. Nie obawiaj się, mamy cię pod opieką. Sprawdź nasz przewodnik w 5 krokach, jak zrobić fellatio, aby opanować nerwy i w pełni się przygotować.

Jak wykonać fellatio z głębokim gardłem

Jeśli jesteś zupełną nowicjuszką, jeśli chodzi o oral dla niego, to ta sekcja prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak czujesz, że opanowałaś już podstawy i chcesz podnieść poziom swojej gry w fellatio, to jesteś we właściwym miejscu. Przyjrzyjmy się zmysłowemu światu fellatio z głębokiego gardła. Więc, co dokładnie mamy na myśli mówiąc "głębokie gardło"? Cóż, jest to prosta koncepcja, to wykonanie tej koncepcji może być trochę podchwytliwe. Głębokie gardło twojego partnera podczas fellatio oznacza wzięcie całej długości jego penisa do ust, używając gardła, aby pomieścić końcówkę. Brzmi trudno? To dlatego, że może być. To nie jest coś, co można po prostu spieszyć się do zrobienia, prawdopodobnie będziesz potrzebował dużo praktyki, zanim dostaniesz hang of it. Z tego powodu, nie zalecamy nawet próbować tego po raz pierwszy. Jeśli chcesz rozwinąć tę umiejętność, najlepiej budować ją z czasem z partnerem.

Jak sprawić, żeby fellatio było przyjemniejsze

Bądźmy szczerzy, być może udało Ci się dojść do końca swojej pierwszej sesji ssania i stwierdziłeś, że to po prostu nie jest dla Ciebie. Zgadnij co - i nie możemy tego wystarczająco podkreślić - to naprawdę nie ma znaczenia! Jeśli dawanie fellatio nie jest czymś, co chcesz robić ponownie, jest mnóstwo innych rzeczy, które możesz robić w sypialni, aby zadowolić swojego partnera. Może być jednak tak, że podobało Ci się sprawianie przyjemności partnerce przy pomocy fellatio, ale po prostu smak był dla Ciebie trochę drażniący. Jeśli tak jest, mamy idealne rozwiązanie, aby uczynić fellatio bardziej przyjemnym; wprowadź do równania smakowy lubrykant i możesz naprawdę zmienić grę. Na przykład nasz lubrykant o smaku wiśniowym Cheeky Cherry wniesie do sypialni wyborny smak wiśni. Po nałożeniu odrobiny na penisa partnera, nie tylko fellatio będzie dla niego ekscytujące i przyjemne, ale również Ty będziesz miała teraz pyszny smak wiśni, który sprawi, że całe doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze dla Ciebie! 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz