Bezpieczny sex

10 najlepszych pozycji seksualnych na zimną pogodę

Zostaw swoją polarową piżamę i odstaw gorącą herbatę na bok na dziką noc namiętności. Odważ się na zimno tej zimy z tymi palącymi 10 zimowymi pozycjami seksualnymi, gwarantowanymi, aby podnieść temperaturę ciebie i twojego partnera i trafić w ten nieuchwytny punkt g.

1. Kuszący motylek

Daj misjonarskiemu odświeżenie. Połóż się na łóżku lub stole, podczas gdy Twój partner wejdzie między Twoje stopy i podniesie Twoje biodra rękami, zanim wejdzie w Ciebie. Dla zwiększenia komfortu i głębi, dodaj poduszki pod dolną część pleców, aby uzyskać ekscytujące doznania. Ta pozycja to idealna mieszanka głębokiej penetracji i przytulności, która pomoże podkręcić cepło między tobą a twoim partnerem.

2. Zamarzająca góra

Szukasz czegoś mniej męczącego? Ta pozycja jest idealna dla Ciebie. Zbuduj swoją górę ze stosu poduszek i pochyl się nad nią do przodu. Twój partner będzie klęczał za Tobą z nogami po zewnętrznej stronie Twoich i penetrował Cię od tyłu. Poczuj niesamowite doznania dzięki lubrykantowi Play Feel firmy Durex i przeżyj intensywne zmysłowe doznania.

3. Lusty Fan

Dla żądnych przygód par, niech ta pozycja doda pikanterii waszemu życiu na więcej niż jeden sposób. Stań przed swoim partnerem, pochyl się i oprzyj ręce na krawędzi krzesła lub łóżka. Ugnij kolana, gdy partner wejdzie w ciebie od tyłu i wykorzystaj oparcie krzesła lub łóżka, aby utrzymać się w górze. Zwiększ poziom swojej przyjemności, używając wibratora dla dodatkowej stymulacji łechtaczki.

4. Wintry Slide

Chcesz zwiększyć swój poziom intymności? Ta pozycja jest świetna, aby przynieść Ci ostateczną bliskość. Twój partner powinien położyć się na plecach, podczas gdy Ty leżysz na nim ze złączonymi nogami. Podczas gdy on penetruje Ciebie, zacznij pocierać w górę i w dół jego ciało. Nie tylko ta pozycja jest dość łatwa do opanowania, ale będziesz zaskoczony, jak bardzo ciasno będziesz się czuł.

5. Rozdwojenie bambusa

Ty i Twój partner powinniście leżeć w pozycji misjonarskiej, jednak uda Twojego partnera powinny być rozłożone nad Twoimi. Podczas gdy oni wchodzą w Ciebie, Twój partner będzie podnosił jedną z Twoich nóg na swoje ramiona, gdy będą wciskać się głębiej. Twoje ręce powinny być wolne, aby dotykać i drażnić je, jak chcesz. Dla większej przyjemności, dodać pierścień penisa i doświadczenie wrażeń, które są pewne, aby iskra więcej zabawy i podniecenia do wieczoru.

6. Kołek

Niech twój partner leży na boku, podczas gdy ty leżysz obok niego z nogami skierowanymi w stronę jego głowy. Teraz zginać nogi w kolanach i kanapka ich nogi. Gdy twój partner będzie cię penetrował używając łokci do podtrzymywania swojego ciała, skorzystaj z możliwości dalszego zwiększenia swojej przyjemności pieszcząc swoje piersi i dolną część pleców rękami partnera.

7. The Steamy Pinball

Wejdź w pozycję częściowego mostu z ciężarem spoczywającym na ramionach. Niech Twój partner stanie przed Tobą i wejdzie w Ciebie z pozycji klęczącej. Ta pozycja pozwala Twojemu partnerowi na łatwy dostęp do stymulacji łechtaczki podczas masowania wewnętrznych ud. Dla dodatkowej premii, rzuć jedną nogę o jego ramię dla głębszej penetracji i ciesz się nieograniczonymi doznaniami.

8. Przytulny pokój

Twój partner powinien siedzieć na skraju łóżka lub na stabilnym krześle z lekko rozłożonymi nogami. Ty powinnaś usiąść na nich przodem do siebie z nogami blisko siebie. Pozwól swojemu partnerowi używać swoich rąk, aby pomóc regulować tempo i intensywność swoich pchnięć, gdy ty osiągniesz bardziej intensywny orgazm.

9. The Balancing Act

Uwolnij swoją pasję i rozpal iskry. Niech twój partner położy się na plecach z rozłożonymi nogami. Usiądź między ich udami, a ona chwyci Cię za biodra, aby Cię na nie naprowadzić. W tej pozycji Twój partner nadaje rytm, a Twoje ręce mogą swobodnie wędrować po Twoich piersiach lub ich klatce piersiowej, aby doznać najwspanialszych wrażeń.

10. Frosty Seashell

Połóż się na plecach z nogami uniesionymi prosto w powietrzu i unieś nogi w kierunku głowy. Niech twój partner wejdzie w ciebie z pozycji misjonarskiej, a ty trzymaj się jego pleców dla wsparcia. Aby stymulować łechtaczkę, niech twój partner "wjedzie wysoko", pocierając swoją kością łonową o twoją. Aby uzyskać bezpośrednią stymulację punktu G, niech partner pociera swoją kość łonową niżej, aby uzyskać przyjemne doznania. Uzbrojona w te kreatywne pozycje seksualne, ty i twój partner możecie być pewni ekscytującej nocy pod kołdrą, a w chłodniejsze dni, będzie wiele, aby utrzymać ciepło też.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz